Ramazan Dilekçi Projeleriyle Göz Dolduruyor

Siyaset 27 Kasım 2018 11:50
Videoyu Aç Ramazan Dilekçi Projeleriyle Göz Dolduruyor
A
a

31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Partiden Çelikhan Belediye Başkanlığı'na aday adayı olan Ramazan Dilekçi'nin, seçilmesi durumunda hayata geçirmeyi düşündüğü projeleri büyük beğeni topluyor. Kendi alanında her bir proje uygulandığı takdirde adeta Çelikhan'a çağ atlatacak projeler. İşte Ramazan Dilekçi'nin projeleri:

 
1000
icon
Bi vatandaş 5 Aralık 2018 18:17

En önemli proje sağlık alanındaki. İlçemiz sağlık turizminde cazibe merkezi olur. Hacamat, sülük, şalur....vb

0 0 Cevap Yaz
ORHAN 29 Kasım 2018 05:09

çok güzel projeler böyle akıllı düşünen lazım başarılar diliyorum.

0 1 Cevap Yaz
Ali koç. Yeşil yayla sakinlerinden malatyada otuyurum arazimiz. Var köyde gelip gidiyoruz 27 Kasım 2018 20:21

Sayın dilekçe Çelikhan böyle bir başkan istiyor katılıyorum. amma Adıyaman’ın kaderi. Ahmet aydının elinde Malatya’nın kaderi. Öznur Çalık bunlar. Ne zaman halkın gönlündeki. adamı aday yaptılar biz. Ümitliyiz bunların hesabı var ama Allah’ın hesabı daha büyük. durum bakalım şu an genel başkan Erduğan oy kaybı taşıyan illerde bazı ön yoklama göz önüne bulunduruyur. durun bakalım sayın. bulut. Çelikhana ne yapmış güz ününde elin kütü. kasabası sizi. geçti. Abi ancak. bulut milleti birbirine. gezelim. Çelikhan böylemi olcak. elin memleketi. Patlama yaptı gitiğide diyorsun ne güzel ne zaman yaptılar bunları. ya Çelikhan. halen eskisi gibi. duruyor. Abi yazık oluyor Zaman. Çabuk geçiyor bilmeyen zan eder. Çelikhan. Belediyesi CHP e de zanneder yazık. Yazık olan bize. Oluyor Zaman. değişim zamanı allah emenet olun

0 3 Cevap Yaz
mehmet 27 Kasım 2018 14:55

Aday adayları vaadlerinin yüzde 10 unu yapsalar çelikhan hizmete değil doyması boğulur :-)

0 0 Cevap Yaz
çelikhan seçmen 27 Kasım 2018 13:37

Bu projelerin bian önce faliyete girmesi gerekli hatta geç kalındı Ramazan beye çelikhanın ihtiyacı var büyük bir değer çelikhan halkının dört elle böyle siyasi bir dehayı sahiplenmesi gerekli.

0 4 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir