Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aslan'dan Milletvekili Yakup Taş'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Adıyaman 12 Temmuz 2018 19:37
Videoyu Aç Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aslan'dan Milletvekili Yakup Taş'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
A
a

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Adıyaman milletvekili seçilen Yakup Taş'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi, Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş'ı meclisteki makam odasında ziyaret ederek alışverişinde bulundu.

Yeni sistemle birlikte, yeni dönemde Adıyaman'ı temsil edecek olan Yakup Taş'ın uzun zaman Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürüttüğünü  hatırlatan AGAD Başkanı İbrahim Aslan "ilin en önemli ekonomik unsurlarından olan tarımın sorun ve sıkıntılarını bilen Yakup Taş'ın milletvekili olması başta AGAD camiası olmak üzere bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. " dedi.
Milletvekili Yakup Taş ile Adıyaman'ın hak ettiği hizmetleri kısa sürede alacağına inandığını ifade eden Aslan " Bugün büyük bir gururla milletvekilimiz Yakup Taş'ı ziyaret etmeninin onurunu yaşıyoruz. Türkiye'nin yanı sıra Adıyaman'ımız için de yeni başlangıçlara vesile olacak yeni hükümet sistemi ile memleketimiz yaşanabilir ülke konumuna gelecektir. Elbette bu noktada parlamentoda görev yapacak milletvekillerine büyük görevler ve sorumluluklar düşmekte. Bu bağlamda yeni dönemde Adıyaman'ı en güzel şekilde temsil edecek olan ve Adıyaman'ın kalkınmasına öncülük edecek milletvekillerimizden biri de Yakup Taş'tır. Tarım politikaları özelinde Adıyaman'ın tüm il ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükseltilmesi için çalışacak olan Yakup Taş'ın Adıyamanlılarla kurduğu gönül bağı, birlik ve beraberliğe en güzel örneklerden birini sergilemiştir. Gerek bilgi ve birikimi gerekse de donanımıyla Türkiye ve Adıyaman siyasetinde önemli bir yere sahip olan Yakup Taş'ın her zaman yanında olacağız. Bundan sonra ki süreçte Adıyaman'ımıza yatırımların ve hizmetlerin katlanarak devam edeceğine inanıyoruz. Yakup Taş'a olan güvenimiz tamdır. Bu vesileyle milletvekilliğinin Adıyaman'a hayırlı olmasını diliyor kendisine meclis çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan'ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş ise "isminden de anlaşılacağı gibi Adıyaman en faal çalışan sivil toplum örgütlerinden biri  olan ve basın emekçilerimizin haklarının korunması noktasında önemli bir misyonu yerine getiren AGAD Başkanı İbrahim Aslan'ın özellikle ilin sosyo  ekonomisine katkı sağlamasına yönelik yaptığı çalışmalarla da göz dolduran bir kardeşimiz.  Dolayısıyla yeni dönemde Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Aşkımız, sevdamız, yarınımız, hem ülkemiz hem de Adıyaman için olacaktır. Bu kritik süreçte sayın Aslan'ın desteğini her daim yanımızda gördük. Bundan sonra da hep birlikte el birliği ile Adıyaman'ı daha ileriye götürecek çalışmalarda yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başta AGAD Başkanı İbrahim Aslan olmak üzere tüm yönetimine ve üyelerine sevgilerimi saygılarımı gönderiyorum. Bu ziyaretlerinden dolayı da ayrıca Aslan'a ayrıca çok teşekkür ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir