MHP Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Çelikhan 24 Ocak 2019 18:13
Videoyu Aç MHP Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı
A
a

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında Ankara Kapalı Spor Salonunda Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Cumhur İttifakı Türkiye'nin geleceğini kuruyor, Yeni darbe senaryoları dillendirenlerin, bunun için el ovuşturanların başına dünyayı yıkacağız" açıklamasını yaptı.

Bahçelinin konuşmasından satırbaşları şöyle:

Ülkemizin en hassas döneminde yapılacak olan seçimlere 67 gün kala adaylarımızın takdim ve tanıtımı için toplandık. İşimiz çok hedeflerimiz büyük yükümüz ağırdır. 31 Mart'ta eminim ki Türkiye ehline emanet edilecektir. Türkiye'nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı diyor, parlak bir geleceğin kilidini açmak için çalışıyoruz. 

MHP için imkansız diye bir şey yoktur, böyle bir şey kitabımızda asla yazmayacaktır. 9 Şubat'ta MHP'nin 50. yıldönümünü şölen havasında, çok görkemli bir şekilde kutlayacağız.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin iyice yerleşip kökleşmesi hayat memat konusudur. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. 31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız aynı zamanda beka meselesidir.

Bahçeli'nin konuşmasının ardından MHP'nin belediye başkan adaylarının tanıtımına geçildi.
Yapılan tanıtım toplantısında Çelikhan Belediye Başkanlığı için Abdurrahman Yaylagül'ün ismi açıklandı.
Çelikhan Haber olarak Abdurrahman Yaylagül ve Çelikhan için hayırlı olmasını dileriz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir