Gelecek Partisi Çelikhan İlçe Başkanı belli oldu

Çelikhan 9 Mart 2020 19:28
Videoyu Aç Gelecek Partisi Çelikhan İlçe Başkanı belli oldu
A
a

Gelecek Partisi Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarına devam ederken, Çelikhan İlçe Başkanı belirlenerek yetki belgesi verildi.

Gelecek Partisi Çelikhan Kurucu İlçe Başkanı olarak Mehmet PARLAK görevlendirildi.
Mehmet Parlak yaptığı açıklamada: 
"Genel Başkanımız Sn.Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun olurları ve takdirleri ile Gelecek Partisi ÇELİKHAN kurucu ilçe başkanı olarak atamamı gerçekleştiren , Sn.SEYFETTİN BİLEN, Sn.HACİMEHMET KARATAŞ, Sn.İl başkanı H.ABDURAHMAN DİMEZ'e güven ve teveccühleri için teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun, hayırlara vesile olsun inşallah.

Tüm yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Siyaset birbirine inanmış insanların ortaya koyduğu bir iştir. Bu yola inandığımız insanlarla çıktık. En büyük sevinç kaynağım budur. ÇELİKHAN İlçemizde önce gönüllere talibiz.
Değerli dostlarım, bize bir görev tevdi edildi. Sizlerin desteği ile bunu layıkıyla yapmaya çalışacağız. Bu süreçte gerek telefon ile gerekse sosyal medyadan desteğini esirgemeyen siz değerli dostlarıma çok teşekkür ederim." dedi. 
1000
icon
Xxx 15 Aralık 2020 23:12

Hayırlı olsun yeter artık bazıların tehditlerine boyun eğmeler Yeter artık çelikhanda olan zulümlere Yeter artık kısık seslerle hakkını aramaya Yeter artık çelikhan halkı bunu hak etmiyor Türkiye’de değil belki dünyada çelikhan Halkı gibi iyi niyetli samimi vatanına devletine sadık bir toplum vardır Ama nedense her zaman en arka planda kalıyorlar ...

0 0 Cevap Yaz
Mb 1 Haziran 2020 22:25

Çelikhan için yeni yüzler Lazım giriştiğiniz bu iş sizin ve çelikhan için hayırlı olsun inşallah tebrik ederim şimdiden gelecek vadediyorsunuz umut ediyoruzki çelikhan daha iyi yerlere gelecek sayenizde

0 0 Cevap Yaz
Çekememzlik 26 Mart 2020 23:12

Mahmut avcı Oxford mezunu da bizmi bilmiyoruz hemen eleştirilere başlamışsın HUSİSİ bey

0 2 Cevap Yaz
Hususi 11 Mart 2020 10:02

yine de başarılar dilerim.

0 0 Cevap Yaz
Hususi 11 Mart 2020 10:01

siyaset in düştüğü hale bakın..cv sini de eklesin...ölü doğum yaptı(Gelecek) bakalım DEVA Partisi ne yapacak.

0 0 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir