Eğitim-Bir-Sen Yeni Öğretmenler Onuruna Yemek Verdi

Çelikhan 19 Nisan 2019 00:08
Videoyu Aç Eğitim-Bir-Sen Yeni Öğretmenler Onuruna Yemek Verdi
A
a

Çelikhan Eğitim-Bir-Sen sendikası, Çelikhan'a yeni atanan öğretmenler onuruna Sürgü Ali Dayı tesislerinde yemek Verdi

Çelikhan Eğitim-Bir-Sen sendikası tarafından organize edilen yemeğe Eğitim Bir-Sen Çelikhan şube yönetimi, Malatya Eğitim-Bir-Sen İl Başkanı Hüseyin SÖYLEMEZ, Adıyaman İl MEM Şube Müdürü Hamza ÇELENK, Eğitimci yazar Abdullah BALLI, Adıyaman Eğitim-Bir-Sen Şube yönetiminden Bekir ERDİNÇ, Çelikhan İlçe MEM Şube Müdürleri Yakup ŞAHİN ve Ömer ABAYLI ile çok sayıda Öğretmen katıldı.

Çelikhan Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Ekrem Gündoğar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:

"Eğitim camiasına yeni katılan, genç ve dinamik arkadaşlarımız onuruna verdiğimiz yemeğe katkı sunan üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Malatya Eğitim-Bir-Sen İl Başkanımız Hüseyin SÖYLEMEZ hocam ve yönetimine,Adıyaman İl MEM'den Şube Müdürümüz ve Eğitimci yazar Hamza ÇELENK hocama, Proje İHL'den Eğitimci yazar Abdullah BALLI hocama, Eğitim-Bir-Sen Şube yönetimimizden Bekir ERDİNÇ hocama ve ekibine, İlçe Şube Müdürlerimiz Yakup ŞAHİN ve Ömer ABAYLI hocalarıma,önceki ilçe yönetiminde ilçe başkanı olan Mehmet KAYA hocama katılımlarından ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. İlçe yönetimimizden Abubekir ZORLU,Ramazan KESKİNKILIÇ,Mehmet YERLİKAYA, Mehmet KAYGUSUZ,Mustafa YAŞAR,Mustafa KARTAL kardeşlerime çalışmaları ve çabalarından dolayı çok teşekkür ederim." dedi.

1000
icon
eğitim 11 Kasım 2019 23:54

çelikhan merkez de bir okul müdürü bir eğitimci sürekli çocuk yaştakilerle samimi oluyor pikniğe gidiyor geziyor çay ocağında çay içiyor senin yaşıtların mesai arkadaşların yokmu böylelerin eğitime ne katkısı ne faydası olabilirki çoluk cocukla ne işin var Bir defa kendine çeki düzen ver.

0 0 Cevap Yaz
? 20 Nisan 2019 02:19

Ekrem

1 0 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir