Çelikhan İlçesi Şantiyeye Döndü

Çelikhan 13 Ağustos 2020 19:20
Videoyu Aç Çelikhan İlçesi Şantiyeye Döndü
A
a

Adıyaman'ın Çelikhan İlçesinde 2020 yılında başlayan Doğalgaz, İçme suyu ve Kanalizasyon altyapı çalışmaları nedeniyle caddeler adeta şantiye sahasına döndü.

Tüm Dünya'da etkili olan Covid-19 salgını sebebiyle yaşanan ekonomik sorunlara rağmen, 2020 yılı Çelikhan için yatırım yılı oldu.
Yıllardır tüm Belediye Başkan adaylarının seçim vaadi olarak dile getirdiği Doğalgaz, yeni içme suyu projesi ve yağmur suyu ile atık su tahliye projesi çalışmalarının başlamasıyla, İlçedeki tüm cadde ve sokaklarda yapılan kazılarla, Çelikhan adeta dev bir şantiyeye dönüştü. 

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut açıklamasında:
"Her türlü olumsuzluğa rağmen vatandaşlarımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yapımı devam eden projeler tamamlandığında
  • Kışları sert geçen ilçemizde vatandaşlarımız temiz ve konforlu bir yakıt olan Doğalgaza kavuşacak.
  • Yıllardır içme suyu problemleri yaşayan vatandaşlarımız yeni şebeke ve Karmkuk suyu sayesinde bu problemden kurtulacak.
  • Ayrıca yenilenen kanalizasyon altyapısı sayesinde İlçemiz daha temiz, daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir yer haline gelecektir.
Bu çalışma sürecinde yollarımız, sokaklarımız bozuluyor. Çevreye verdiğimiz rahatsızlık için üzgünüz, ancak çalışmalar bitince tüm bu problemleri geride bırakacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." dedi.1000
icon
tarafsız siyaset 14 Ağustos 2020 12:56

şu saat kulesi ne kadar güzel duruyor. sırf siyaset açlığı yüzünden saat kulesi yıkılsın diyen cahillere acıyorum

0 2 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir