Çelikhan İlçe Kaymakamlığına Altın Madalya Beratı

Çelikhan 28 Mayıs 2018 11:35
Videoyu Aç Çelikhan İlçe Kaymakamlığına Altın Madalya Beratı
A
a

Çelikhan İlçesi Kaymakamlığına, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına yapmış oldukları bağışlar nedeniyle Altın madalya beratı verildi.

Çelikhan İlçe Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki başkanlığından oluşturulan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Fahri Tanıtım Kurulu, sahada gerekli tanıtımları yaptı ve çalışmaları tamamladı.

Sivil Toplum Kuruluşları tarafından oluşturulan Zeytin Dalı Operasyonu Destekleme Platformu, İlçe genelinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına bağışta bulunmaları için genel bir çalışma başlatıp, toplanan paralar İlçe Kaymakamlığı ve Müftülüğü tarafından Vakfın ilgili hesaplarına aktardı.

Milli harp sanayisinin geliştirilmesi, yeni harp sanayi dallarının kurulması için Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına yapmış oldukları bağışlar için, İlçe Kaymakamlığına, İlçe Müftülüğüne ve Çelikhan Sivil Toplum Kuruluşları adına Abdurrahman Yalçın’a altın madalya beratı takdim edildi.


Kaynak:PHA
Kaynak : PHA
1000
icon
hakverdi 30 Mayıs 2018 15:32

halk versin madalyayı onlar alsın

0 0 Cevap Yaz
bahri 29 Mayıs 2018 11:14

düzeltme: Eğer sırf bu iş için kampanya başlatıp topladıkları paraları vermişlerse o zaman normaldir.

0 0 Cevap Yaz
bahri 29 Mayıs 2018 11:13

Yanlız üçü de kendi parasını harcamamış. Kendilerine, ilçedeki yoksulu, garibanı, açı yetimi doyursundal sahip çıksınlar diye halk tarafından verilen emanet paraları vermişler. Yaptıkları şey doğru mu yanlış mı? onu ben bilmem o paraları onlara emanet eden gerçek sahipleri düşüneck ama bu noktayı da belirtmek gerekir.

0 0 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir