Başkan Kutlu,‘Aloğlu ile Bakış Açısı’nın Konuğu Oldu

Çelikhan 21 Haziran 2018 20:29
Videoyu Aç Başkan Kutlu,‘Aloğlu ile Bakış Açısı’nın Konuğu Oldu
A
a

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesi Mercan TV ekranlarında yayınlanan ‘Aloğlu ile Bakış Açısı’ programının konuğu oldu.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Mercan TV ekranlarında gazeteci-yazar Mustafa Aloğlu tarafından hazırlanıp-sunulan ‘Aloğlu ile Bakış Açısı’ programının konuğu oldu.
Programda, Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesi son değerlendirmede bulunan ve halktan R. Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek isteyen Başkan Kutlu,Adıyamanlıların her seçimde olduğu gibi 24 Haziran’da da R. Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye tüm gücüyle destek vereceğine inandığını söyledi.AK Parti’nin Adıyaman’da yine rekor düzeyde oy alacağı tahmininde bulunan Başkan Kutlu, bunun için AK Parti’nin tüm teşkilatının sahada halkla iç içe olduğuna dikkat çekti.
Programın büyük bölümünde Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce ile Merak Akşener hakkında konuşan Başkan Kutlu, her iki aday ile Mecliste çalıştığını ve şu an ülkeyi yönetecekkapasiteye sahip tek kişinin Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti.
 
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir