Adem Kaya Gölbaşı Kaymakamlığına Atandı

Adıyaman 27 Aralık 2018 19:32
Videoyu Aç Adem Kaya Gölbaşı Kaymakamlığına Atandı
A
a

Eski Kaymakamımız Adem Kaya Adıyaman-Gölbaşı Kaymakamlığına atandı.

Çelikhan halkı tarafından çok sevilen ve Adıyaman Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte olan önceki Kaymakamımız Adem Kaya, bugün Resmi Gazetede yayımlanan 2018/260 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Gölbaşı Kaymakamlığına atanmıştır. Adem Kaya'ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Adem Kaya kimdir:
1984 yılında Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini Sakarya'da tamamladıktan sonra 2003 yılında girmiş olduğu Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu  Yönetimi Bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Mezuniyet sonrası bir süre Sosyal Güvenlik Denetmeni olarak görev yaptıktan sonra 09.09.2009  tarihinde Malatya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Sırasıyla  Düzce-Yığılca ve Bartın-Ulus'da Kaymakam Vekilliği ve Adıyaman Çelikhan İlçesinde Kaymakam görevinde bulundu. 2017 yılında Adıyaman Vali Yardımcısı olarak atandı ve Kömür Belediye Başkanlığına Kayyum olarak görevlendirildi. 2018 Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Adıyaman Gölbaşı Kaymakamı olarak atanan Adem Kaya iyi derece İngilizce bilen, evli ve iki çocuk babasıdır.
     
           

1000
icon
Davut AKPINAR 28 Aralık 2018 09:48

Gölbaşı yaşadı. Böyle bir devlet adamı bulunmaz.Çalışkan, başarılı ,maneviyatı yüksek,azimli,vatanını bayrağını seven gerçek bir vatansever.O BİR DEĞERDİR.O BİR MARKADIR.

0 0 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir