KOOPERATİFLEŞME UYARISI

Çelikhan 25 Aralık 2017 18:42
Videoyu Aç KOOPERATİFLEŞME UYARISI
A
a

Çelikhan Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya, tütün süreci ile ilgili bir değerlendirme yaptı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Adıyaman ziyareti esnasında Ziraat Odaları başkanları ile birlikte kendilerine oluşacak yönetmeliğin nasıl olması gerektiği konusunda birifing verdiklerini kaydeden Kaya, Tütün konusunda başından beri takipçisi olan ve bu aşamaya gelmesini sağlayan TBMM başkan vekili Ahmet Aydın’a teşekkür ettiklerini belirtti.
Yönetmeliğin çıkmadığını ve bu yüzden kooperatifleşme sürecinin başlamadığını kaydeden başkan Kaya, halkın suistimallere karşı dikkatli olmasını istedi.
Yönetmelik çıkmadan neyin nasıl olacağının belli olmadığını ve TAPDK’nin da Kapatılıp Tarım bakanlığı bünyesine alındığını belirten  Başkan Kaya, Çelikhan halkının dikkatli olmasını istedi.
Sürecin belli olması ile birlikte halkı bilgilendireceklerinin altını çizen kaya, halkı sabırlı olaya davet etti.
 
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon
Bilal 3 Ocak 2018 00:13

Nasıl bir dikkkatlilik istiyorlar.mesela Oyun yada galayana gelmemek gibi mi. Bu memlekette şu milletin beli kırılmış durumda.Millet sefalet içinde ve dahada kötüsü olacak ve oluyor da.başka altrrnaifi olmayan memlekette ekinlerini satmasını engellemenin ötesinde daha kötüsü varsa. Söylesinler.burdan ziraat odası başkana sesleniyorum bu işin bi çaresine bakilmalı artık.ınan hayat artık celikhanda durma aşamasında.

0 1 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir