KİTAP KAFE GENÇLİĞİN HİZMETİNDE

Okunma: 3397
Çelikhan 11 Ekim 2017 15:34
Videoyu Aç KİTAP KAFE GENÇLİĞİN HİZMETİNDE
A
a

Çelikhan Ve Köylerini Kalkındırma, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan ve Gençlik Ve Spor bakanlığı, Gençlik Projeleri destek programı kapsamında desteklenen,”uyanan Nesiller” projesi kapsamında açılan Kitap Kafe Çelikhan gençliğinin hizmetine girdi.

1 Ekim tarihinden beri gençliğin hizmetine sunulan Kitap kafe’de öğrencilerin istifade edeceği 2000 kitap raflarda yerini almış durumda
Proje Koordinatörü Sabri Altın, Proje hakkında yapmış olduğu açıklamada, Proje için emeği geçen Başta TBMM başkan vekili Ahmet Aydın, Gençlik Ve spor bakanı Osman Aşkın Bak, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Gençlik projeleri daire başkanı Mehmet Bulut ve gençlik ve spor bakanlığı ile dernek de emeği geçenlere teşekkür ederim.
Bu projede ki amacımız Çelikhan gençliğine okuma alışkanlığı kazandırmaktır. Projenin başlangıcından bitiş tarihine kadar kafemiz her zaman açık olacak ve buraya kitap okumaya gelen gençlere çay kahve ikramımız olacaktır.
Çeşitli zamanlarda başarı gösteren öğrencilere piknikler yaptırıp, başarılı olan öğrencileri Malatya ve Kahramanmaraş kitap fuarlarına götüreceğiz.
Proje kapsamı boyunca çeşitli yazar ve düşünürlere konferanslar vereceğiz.”dedi.
 
 
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR

Çelikhan'dan Dünyaya Açılan Pencere