Lisans Bölümlerini kazananlar:
1. | ARİFE DURMAZ | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ |
2. | EBRU DAĞDEVİREN | MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ |
3. | EDANUR ODACI | FIRAT ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK |
4. | EDİBE KAYĞUSUZ | ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞT. FAK. |
5. | ELİF KARCI | FIRAT ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAK. |
6. | ESMA GÜNEŞ | GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK |
7. | ESMA ÜNLÜ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK |
8. | ESRA GÜNAY | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TARİH |
9. | FURKAN SÖNMEZ | ERCİYES ÜNİVERSİTESİ METAL TEKNİK MÜHENDİSLİĞİ |
10. | GÜL RABİA AVCİ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ EĞT. FAK. İLAHİYAT |
11. | HACER BAŞTUĞ | FIRAT ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ |
12. | HAVVA GÜNDOĞAR | FIRAT ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT |
13. | MEHMET ATMACA | İLAHİYAT |
14. | MEHRAN ÜNAL | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAK. |
15. | MELEK AKIN | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK |
16. | MERVE ARICI | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ |
17. | MUHAMMED KILIÇ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK |
18. | MURAT GÜL | BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ |
19. | MURAT KARA | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK |
20. | MUSA CANPOLAT | GAZİ (ANKARA) ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER |
21. | MUSTAFA ATMACA | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ |
22. | NURSENA YAYLAGÜL | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAK. |
23. | NURULLAH KARAHAN | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ |
24. | ÖZNUR KAYĞUSUZ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAK. |
25. | RAMAZAN AKTAŞ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ |
26. | SENA ÜNLÜ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL |
27. | SÜMEYRA ELMAS | ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSKOLOJİK |
28. | ŞUHEDA HALENUR KURŞUN | ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞT. FAK. |
29. | TUĞRUL ALTIN | ORDU ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK |
30. | VİLDAN TAŞ | FIRAT ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT |
31. | YASİN ŞAHİN | BİNGÖL ÜNİVERİSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ |
32. | ZEYTİN UÇAR | ORDU ÜNİVERİSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ |
Ön Lisans Bölümlerini kazananlar:
1. | ABDURRAHMAN BÜYÜKTAŞ | TIBBİ LABORATUVAR |
2. | AHMET TOPTAŞ | AFYON TIBBI LABORANT |
3. | AHMET YASİN ÇAKMAK | GAZİANTEP TIBBİ SEKRETERLİK |
4. | ARZU USLU | FIRAT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK MYO |
5. | DENİZ ALTUN | CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK |
6. | EDANUR ÖLMEZ | GAZİANTEP ÜNİVERİSTESİ AĞIZ VE DİŞ |
7. | FATMANUR DURMAZ | KASTAMONU TIBBİ SEKRETERLİK |
8. | FURKAN YOLCU | KASTAMONU EVDE BAKIM |
9. | GAMZE SAYIN | ATATÜRK TIBBİ SEKRETERLİK |
10. | MEHMET GÜNEŞ | KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ DADAY NAFİ VE ÜMİT ÇERİ MYO |
11. | MEHMET YILDIRIM | KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ EVDE HASTA BAKIMI MYO |
12. | MERVE DEMİRBAĞ | KARAMAN TIBBİ SEKRETERLİK |
13. | NAZLICAN DEMİRBAĞ | TARSUS ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ |
14. | ONUR AÇIKGÖZ | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ LABORANT VE VETERİNER MYO |
15. | ÖMER FARUK DİLEKÇİ | TIBBİ SEKRETERLİK |
16. | ÖMER FARUK ÖZBAYRAK | TIBBİ SEKRETERLİK |
17. | ÖZLEM ADIYAMAN | FIRAT GIDA TEKNOLOJİSİ |
18. | SENANUR ÖLMEZ | BÜRO YÖNETİMİ |
19. | TUĞÇE KUTLU | YOZGAT TIBBİ SEKRETERLİK |
20. | ZEYNEP ÇELİK | TOKAT TIBBİ DÖKÜMANTASYON |