ÇELİKHAN’A 2 OKUL 1 ÖĞRETMEN EVİ

Okunma: 2700
Çelikhan 4 Mayıs 2017 15:51
Videoyu Aç ÇELİKHAN’A 2 OKUL 1 ÖĞRETMEN EVİ
A
a

Çelikhan son yıllarda aldığı hizmetler ile göz doldurmaya devam ediyor.

Bir çok alanda yatırımların devam ettiği Çelikhan ilçesine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilçe merkezine 20 derslikli bir orta okulu , bir öğretmen evi ve Yeşiltepe Orta Okuluna ek olarak 4 derslikli bir okul daha yapılacağı bildirildi.
Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut yaptığı açıklamada, İlçenin temel ihtiyaçlarının bir bir giderilmeye başlandığını ve Çelikhan’ın hak ettiği yatırımları almaya devam ettiğini söyledi.
Son yıllarda Çelikhan ilçesinin ciddi manada hizmet almaya başladığını ve bu hizmetlerin devam edeceğini kaydeden Başkan Bulut, İlçe Emniyet Amirliği binasının yenilendiğini, Hükümet Konağı’nın temelinin atıldığını, Yeni hastanenin yatırım programına alındığını ve Çelikhan çayının ıslah çalışmalarının başlanacağını söyledi.
Çelikhan arazilerini sulayacak olan Çat Barajı tüneli çalışmalarının aralıksız sürdüğünü de kaydeden Başkan Bulut,  bu yıl ise İlçe merkezine 20 derslikli orta okulu,Yeşiltepe taşıma merkezi olduğu için 4 derslikli ek bir okulun yapılacağını bunların yanında birde öğretmen evinin yapılacağını söyledi.
İlçemize yapılan bu yatırımlar konusunda Büyük emek ve katkıları olan Başta TBMM başakn vekili Ahmet Aydın, Milletvekillerimiz Adnan Boynukara,Halil İbrahim Fırat,Salih Fırat, Adıyaman Valimiz Abdullah Erin, Kaymakamımız Adem Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ve Ak parti teşkilat başkanı ile tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederim. Dedi.
 
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon
sabit 5 Haziran 2017 09:05

Çelikhan çayı ne oldu

0 0 Cevap Yaz
mikail 7 Mayıs 2017 22:12

Celikhan çayı ne oldu,çalışmalar ne zaman başlayacak

0 1 Cevap Yaz
kemal 7 Mayıs 2017 01:02

Celikhan çayı çalışmaları ne zaman başlayacak

0 1 Cevap Yaz
memur 6 Mayıs 2017 19:07

Üniversite yapılsa herhalde tüm dünya duyacakti küçük işlerle meşgul olmayın büyük işler yapın koskoca imam hatip lisesi yapıldı sınıflar boş belediye olarak önce bir park yapın doğalgaz getirin yol yapın koca hastane var uzman doktor yok

0 2 Cevap Yaz
CeLiKhAnLI 4 Mayıs 2017 19:25

Ne hizmet ama . Göz yaşartıcı.

0 7 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR